Dermaoxygen 65min.
Oxygenbehandlinger fra dermaoxy er en særlig behandling hvor din hud tilføres hyaloronsyre.
Hyaloronsyre er et fedtmolekyle som huden indeholder men med tiden afgasser. Via en særlig airbrush samt ilt kan denne serum nu penetrerer ind i huden og give dig et fugtboost og herved løfte dine rynker.
Det anbefales en kur af 6 gange over 6 uger max 10dage i mellem og særlig god effekt er med diamand hudslib i hver behandling. ONLINE BOOKING
DermaOXY Oxygenbehandling. 60-75 min. Hudanalyse Renseprocedure med peeling.
Frugtsyre kan tilkøbes for 100kr. Dybderens Serum nedslusses med Dermaoxy maskinen Maske og Creme. Oxygenlift med maske og dybde rens. 550kr.
Oxygenlift med forudgående diamand slib,
Maske og dybderens. (Diamandslib for størst effekt.) 650kr. Kurforløb 6 stk i 6 uger. Oxygenlift x 6 2800kr. (spar 500kr) Med diamand slib x 6 3400kr. (spar 500kr)
Ønsker du at booke et kurforløb skal du booke 6 tider. Det er muligt at betale pr. gang i forløbet. |